Příběh srdce
O dracích a menhirech
Křest knihy
Kapitola první
Kapitola druhá
Kapitola třetí
 
Roman Troják - O dracích a menhirech - křest knihy

Křest knihy
O dracích a menhirech

křest knihy
     


Křest knihy "O dracích a menhirech" byl uskutečněn 19.4.2008 na posvátném území mezi menhiry v Říčkách v Orlických horách.


křest knihy    křest knihy    křest knihy    křest knihySlavnostního obřadu se k mému potěšení ujal Jiří Čech, můj dobrý kamarád a člověk, který  v dračí svět skutečně věří a komunikuje s ním. Byl to právě on, kdo mne k napsání příběhu inspiroval.

Obřad zahájil magickým rituálem, při němž zasvětil do dračích energií 6 kmotrů knihy a mne, jejího autora. Tímto zasvěcením bylo připraveno vše pro to, aby mohl být napsaný příběh skrze kmotry propojen se skutečným světem dračích sil.

Samotný posvátný křest byl poté uskutečněn trojicí dračích mágů, Jiřím, Radkem a Janou, s pomocí jejich magických mečů a Dračí vody, jíž byla kniha rituálně pokropena.

Po křtu obřad pokračoval požehnáním jednotlivých kmotrů, kteří knížce a jejím čtenářům popřáli mnoho dobrého. Od toho okamžiku byly mezi řádky všech výtisků knihy natrvalo vetkány proudy láskyplných dračích energií a posvěceny hlubokou lidskou láskou, moudrostí a pokorou.

Závěru obřadu se ujali ostatní přátelé a hosté, kteří knize i mě popřáli mnoho úspěchů. Na fotkách sice můžete zahlédnout jenom dva hosty přející knize, avšak můžete věřit, že jich zde bylo mnohem víc...
 
Zpět na úvodní stránku
 
© Roman Troják
Tento web byl vytvořen za účelem prezentace literární činnosti autora. Všechny texty jsou chráněny Autorským zákonem č. 121/2000 Sb.